Alfa logo hamburger stack

Systemy łączności radiowej

Zajmujemy się projektowaniem radiokomunikacji z uwzględnieniem zarówno najprostszych instalacji, jak i bardziej rozbudowanych sieci. Projektujemy i montujemy procesjonalne systemy łączności radiowej, opierając się na naszym bogatym doświadczeniu, kwalifikacjach oraz niezawodnym sprzęcie.

Systemy łączności radiowej umożliwiają bezprzewodową i niezwykle wygodną formę komunikacji, dlatego też są chętnie wykorzystywane w wielu rozmaitych zawodach, ale także przez osoby prywatne. Zapewniamy dostęp do nowoczesnego sprzętu radiokomunikacyjnego od najlepszych marek
Naszą działalność w tym zakresie opieramy na doradztwie, montażu systemów łączności radiowej, ale także na dostarczaniu urządzeń marki Motorola. Sprzęt radiokomunikacyjny, który oferujemy naszym klientom objęty jest gwarancją. Ponadto zajmujemy się serwisem komunikacji radiowej - naprawiamy wszystkie sprzęty i podzespoły składające się na instalacje. Długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie komunikacji gwarantuje zawsze najlepszą obsługę i doradztwo. Oferujemy takie sprzęty jak:
  • Radiotelefony cyfrowe i analogowe Motorola
  • Radiotelefony analogowe Motorola (w tym Motorola PMR Xt 660D)
  • Systemy łączności profesjonalnej TETRA
  • Akcesoria audio oraz zestawy taktyczne
  • Przetwornice Alfatronix
  • Urządzenia Vertex
Więcej informacji na temat: Motorola ION

Systemy monitoringu

Montujemy, wdrażamy i serwisujemy zaawansowane systemy monitoringu. Instalacje, które wykonujemy są w pełni dostosowane do wymogów i potrzeb klienta oraz spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.Systemy monitoringu na pierwszym miejscu stawiają przede wszystkim bezpieczeństwo. Obecnie kamery stosowane są nie tylko w miejscach użyteczności publicznej, ale również w prywatnych domach. Dzisiejsza technologia pozwala na monitoring dosłownie w każdym miejscu niezależnie od panujących warunków atmosferycznych czy położenia obiektu. Wybierając kamerę trzeba mieć na uwadze zastosowanie oraz specyfikację techniczną urządzenia, dlatego też nasi pracownicy świadczą usługi doradztwa w tej kwestii. Instalacje, które wykonujemy są w pełni dostosowane do wymogów i potrzeb klienta.

Systemy alarmowe

Instalacje przeprowadzane są pod katem wymagań klienta i dostosowane do najwyższej wydajności oraz zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa. Naszym klientom zapewniamy kompetentny serwis i doradztwo oraz oferujemy wsparcie techniczne.

Systemy alarmowe stosowane są do zabezpieczenia obiektów przed włamaniem oraz aktami wandalizmu. Wysoka integralność systemów alarmowych, pozwala na utworzenie instalacji, która będzie informować nas o każdym zagrożeniu. Instalacje przeprowadzane są pod kątem wymagań klienta i dostosowane do najwyższej wydajności oraz zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa. Naszym klientom zapewniamy kompetentny serwis i doradztwo oraz oferujemy wsparcie techniczne.

Dobór elementów uzależniony jest każdorazowo od założeń i celów, jakie postawione zostaną systemowi alarmowemu oraz od osobistych preferencji inwestora lub wymagań instalacji. W projektowanych i instalowanych przez nas systemach korzystamy wyłącznie z urządzeń renomowanych firm m.in.: Satel, Bosch, Jablotron, Visonic.

Systemy przeciwpożarowe

Systemy sygnalizacji pożarowej są jednym z najbardziej rozpowszechnionych form zabezpieczenia obiektów, zarówno prywatnych jak i przemysłowych. Pozwalają na wczesne wykrycie pożaru, wskazanie miejsca jego powstania z dokładnością zdefiniowaną w naszym systemie i powiadomienie o zaistniałym niebezpieczeństwie.

Dodatkowo dzięki pełnej integralności z innymi instalacjami, pozwala nam na jednoczesne ostrzeganie o pożarze oraz na automatyczne podjęcie czynności zapobiegających takich jak np. otworzenie wyjść ewakuacyjnych, włączenie systemu oddymiania, systemów tryskaczowych czy powiadomienie straży pożarnej. Nasza firma oferuje usługi na poziomie nowych instalacji oraz konserwacji czy modernizacji już istniejących, wszystko dostosowane do oczekiwań i wymagań klienta.

Rejestracja czasu pracy

Montowane przez nas systemy rejestracji czasu pracy (RCP) umożliwiają rejestrowanie oraz automatyczne rozliczanie czasu pracy osób zatrudnionych. Oferujemy rozwiązania dla przedsiębiorstw o różnej wielkości i różnej specyfice działania.

Dane z rejestratorów są zbierane i przetwarzane za pomocą dedykowanego oprogramowania zarządzającego. Program dostarcza wyczerpującej informacji o czasie pracy zatrudnionych m.in.: godzinach obecności, wypracowanych nadgodzinach 50% i 100%, pracy w godzinach nocnych itp.

Instalowane systemy mają możliwość integracji z dowolnym programem kadrowo-płacowym oraz dwukierunkową wymianę danych obejmującą pobieranie danych o pracownikach, nieobecnościach i zwolnieniach oraz wysyłanie rozliczonego czasu pracy. Oprogramowanie zarządzające jest zgodne z przepisami nowego Kodeksu Pracy i może być podstawą ustalania wynagrodzeń.